Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Журналісти назвали можливу дату боксерського поєдинку Усик – Джошуа

19 мая, 2021 20 :24

Український боксер Олександр Усик, вірогідно, отримає можливість побитися з Ентоні Джошуа у серпні цього року. Про це повідомив авторитетний журналіст Майк Коппінджер у Twitter.  

Оскільки мегабій між Джошуа та іншим важковаговиком із Великої Британії Тайсоном Ф’юрі під загрозою зриву, то Ентоні зобов’язаний 21 або 28 серпня помірятися силами з Усиком, який є обов’язковим претендентом на титул WBO (Всесвітньої боксерської організації).

«21 і 28 серпня — дві дати потенційного бою Ентоні Джошуа і Олександра Усика за титул чемпіона світу в надважкій вазі. Якщо між Тайсоном Ф’юрі і Деонтеєм Вайлдером буде укладено угоду на третій бій, то зустріч Джошуа — Усик буде санкціоновано WBO», — розповів Коппінджер.

Зазначається, що Джошуа мав захищати титул у поєдинку проти Усика, однак відклав його, щоб боксувати з Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.

Нагадаємо, раніше Усик і Ломаченко знялися в російському фільмі, де назвали українців і росіян «єдиним народом».

Джерело: УНІАН