Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В аеропорту Миколаєва СБУ провела контрдиверсійні тренування

20 мая, 2021 09 :10

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Миколаївській області провела спеціальне тренування з контрдиверсійного захисту об’єкта критичної інфраструктури ‒ Миколаївського міжнародного аеропорту.

Про це повідомляє управління СБУ в Миколаївській області.

За легендою, в регіоні було встановлено «жовтий» рівень терористичної загрози (ймовірна загроза). Відповідно до цього пройшла перевірка контрдиверсійної захищеності об’єктів критичної й транспортної інфраструктури, зокрема комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт».

Службовці СБУ показали свою готовність до протидії можливим диверсійним загрозам та підвищили рівень взаємодії, оперативності дій і реагування на надзвичайні події. Повідомляється, що тренування проходили в умовах, максимально наближених до реальних.

У заході також брали участь підрозділи Нацполіції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України та представники органів державної влади і місцевого самоврядування.

За підсумками навчань було надано належну оцінку діям усіх залучених учасників.

Служба безпеки України нагадую громадянам про необхідність бути пильними. Інформацію про підозрілих осіб, факти чи наміри здійснення ними діяльності на шкоду Україні, а також у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, польотів безпілотних літальних апаратів над об’єктами критичної інфраструктури просять повідомляти за номером «гарячої лінії» Управління СБ України у Миколаївській області (0512) 49-03-22 або на електронну поштову скриньку   [email protected]

Раніше повідомлялося, що СБУ прийшла із обшуками до мера Києва Віталія Кличка. Але з’ясувалося, що вони помилилися квартирою.