Онлайн-бібліотека УЗ: пасажири зможуть прочитати до 5 тис книжок під час мандрівки потягом

20 мая, 2021 23 :45

Укрзалізниця спільно з електронною онлайн-бібліотекою Librarius  запускає в тестовому режимі онлайн-бібліотеку, якою зможуть користуватися всі пасажири як поїздів  далекого сполучення, так і швидкісних поїздів Інтерсіті+.

Про це повідомляється на сайті УЗ.

Скористатись бібліотекою може кожен пасажир Укрзалізниці за посиланням https://partner.librarius.com.ua/promo/uzd або за допомогою інформаційних наліпок з QR-кодом у вагонах поїздів.

Після сканування коду почнеться завантаження застосунку на базі операційних систем iOS або Android, а якщо його вже встановлено, то посилання спрямує безпосередньо до «залізничного» каталогу LibrariUZ. У каталозі є безкоштовні та платні книжки, які дотичні до теми залізниці або часто обираються пасажирами в дорогу.

В цілому бібліотека налічує близько 5 тисяч книжок, третина з яких — безкоштовні.

Доступ до онлайн-бібліотеки відкривається по всіх маршрутах слідування поїздів Укрзалізниці, але завантажувати їх рекомендують під час зупинок поїздів на станціях, де інтернет працює стабільно.

«Запуск онлайн-бібліотеки в поїздах — складова частина нашого плану з розширення переліку додаткових сервісів Укрзалізниці, що дозволить покращити досвід від подорожі в цілому. Для пасажирів наших поїздів вже звично читати в дорозі, ми давно звернули увагу, що такий сервіс став би в нагоді й вирішив би проблему носіння книжок із собою або пошуку нелегального та низькоякісного контенту в мережі. До речі, на реалізацію ідеї з бібліотекою взагалі не витрачались кошти Укрзалізниці — це повністю партнерський проект, що я вважаю окремим досягненням: нам вдалось і покращити пасажирський досвід, і зекономити державні кошти. Наша мета — наповнити мандрівку пасажирів змістом та емоціями, на противагу стандартній доставці з пункту А в пункт Б», — прокоментував в.о. члена правління, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Крім бібліотеки, в поїздах доступний онлайн-кінотеатр із кінотекою до 100 фільмів українською, 3 види ланчбокс-меню у потягах Інтерсіті+, а також знижки на таксі до/з вокзалів у 6 найбільших містах України.

Нагадаємо, що УЗ запустила на літній період новий потяг сполученням Ковель-Миколаїв. Час в дорозі складатиме майже добу.