Міністром інфраструктури України призначили голову «Укравтодору» Олександра Кубракова

20 мая, 2021 14 :25

Верховна рада призначила нового міністра інфраструктури. Ним став нинішній голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Про це стало відомо на засіданні ВР у четвер, 20 травня.

«За» проголосували 284 нардепа. Відразу після призначення міністр прийняв присягу члена Кабінету міністрів.

Що відомо про новопризначеного голову МІУ

Кубрак отримав освіту маркетолога в Київському національному економічному університеті, також навчався на короткостроковій програмі в Школі управління ім. Дж. Кеннеді (Гарвард, США).

У 2011 році був радником мера Києва. Спочатку — Олександра Попова. Після перемоги на виборах у червні 2014 року — Віталія Кличка. Кубрак став його радником з IT.

У 2015 році Кубрак покинув КМДА. Він став керівником проектного офісу в Міністерстві юстиції (2015-2016 роки), а з 2016 року протягом трьох років очолює сектор телекомунікацій та IT в Офісі ефективного регулювання.

Так, в 2019 році під №30 пройшов до Верховної Ради за виборчим списком партії «Слуга народу». У листопаді того ж року він виграв конкурс на посаду глави «Укравтодору» після звільнення Славоміра Новака і склав депутатський мандат.

Також повідомлялося, що міністром охорони здоров’я ВР призначила головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка.

Нагадаємо, що Верховна Рада України 18 травня відправила у відставку міністра інфраструктури України Владислава Криклія та Ігоря Петрашка з посади Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.