Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Міністром інфраструктури України призначили голову «Укравтодору» Олександра Кубракова

20 мая, 2021 14 :25

Верховна рада призначила нового міністра інфраструктури. Ним став нинішній голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Про це стало відомо на засіданні ВР у четвер, 20 травня.

«За» проголосували 284 нардепа. Відразу після призначення міністр прийняв присягу члена Кабінету міністрів.

Що відомо про новопризначеного голову МІУ

Кубрак отримав освіту маркетолога в Київському національному економічному університеті, також навчався на короткостроковій програмі в Школі управління ім. Дж. Кеннеді (Гарвард, США).

У 2011 році був радником мера Києва. Спочатку — Олександра Попова. Після перемоги на виборах у червні 2014 року — Віталія Кличка. Кубрак став його радником з IT.

У 2015 році Кубрак покинув КМДА. Він став керівником проектного офісу в Міністерстві юстиції (2015-2016 роки), а з 2016 року протягом трьох років очолює сектор телекомунікацій та IT в Офісі ефективного регулювання.

Так, в 2019 році під №30 пройшов до Верховної Ради за виборчим списком партії «Слуга народу». У листопаді того ж року він виграв конкурс на посаду глави «Укравтодору» після звільнення Славоміра Новака і склав депутатський мандат.

Також повідомлялося, що міністром охорони здоров’я ВР призначила головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка.

Нагадаємо, що Верховна Рада України 18 травня відправила у відставку міністра інфраструктури України Владислава Криклія та Ігоря Петрашка з посади Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.