Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Україні затримали двох найвпливовіших в країні “злодіїв у законі”: «Умку» і «Лашу Свана»

20 мая, 2021 13 :25

В Україні правоохоронці затримали двох найвпливовіших “злодіїв у законі” —  зловмисників на прізвисько “Умка” та “Лаша Сван”.

Про це інформує пресслужба Нацполіції.

Затриманих підозрюють у встановленні та поширенні злочинного впливу. Ці особи утворювали незаконні угрупування та контролювали через своїх представників криміналітет у державі. Вони підбурювали до вчинення нових злочинів та спричиняли появу додаткових загроз для безпеки громадян.

Відомо, що “Умка” був “коронований” у 2014 році а “Лаша Сван” став “злодієм у законі” ще у 1995 році. Вони отримали свої високі “звання” від топ-представників російського кримінального світу. Затримані вважалися одними із найвпливовіших “злодіїв у законі” в Україні. Під їхнім контролем перебував криміналітет одразу в кількох областях — Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій та частині Західного регіону.

Спецоперація відбувалася у два основні етапи.

Перший — у квітні цього року. Тоді на Дніпропетровщині викрили злочинне угруповання. Ним керував так званий “положенець”. Правоохоронці повідомили про підозру одразу 16-м його учасникам, серед яких п’ятеро “смотрящих” та четверо кримінальних “авторитетів”.

Другий етап відбувся вчора, 19 травня. Поліцейські затримали “Умку” в аеропорту Дніпра під час спроби виїхати з країни, “Лашу Сван” — в готелі.