Депутати Миколаєва говорять, що людям продають наркотики в деяких аптеках «з-під поли»

20 мая, 2021 16 :03

Декілька депутатів Миколаївської міської ради висловили своє незадоволення роботою поліції у напрямку протидії розповсюдження наркотикиів. З-поміж іншого, депутати вважають, що у деяких аптеках це роблять «з-під поли», тобто приховано.

Про йшла мова на сесії міської ради у четвер, 20 травня, повідомляє кореспондент видання MyCity.

«Мешканці звертаються, що біля шкіл, навчальних закладів постійно є люди, які розповсюджують наркотичну сировину.  Є аптеки, які десятиріччями, і всі знають їхні адреси і пальцями можуть показати, де ці аптеки знаходяться, які продають таку «сировину», — висловилась депутатка Марина Мазанко.

Подібну інформацію підтвердили і її колеги Тетяна Кравчук, Євген Прудник та Лариса Дробот. Остання навіть зачитала повідомлення із невказаного телеграм-каналу:

«У телеграм-каналі звернення від читачів: «По Кузнецькій, пересічення Дзержинського (зараз – Третя Слобідська – прим.) продають наркоту через відчинену фіранку вікна. Усі бачать і знають, і нічого, хоча дитячий садок поруч. Точки з продажем алкоголю поліція «кришує» — суцільний безлад», — зачитала Дробот.

Відповідаючи на це, представники поліції, які були присутні в залі, сказали, що працюють над такими випадками, проте заявили, що в аптеках наркотичні речовини не продають.

Нагадаємо, раніше в Миколаєві затримали банду наркоторговців: в них вилучили 2,5 кг метадону та інші наркотики на суму 3,5 млн гривень.