Спроба рейдерського захоплення тепловозоремонтного заводу перейшла в «юридичну площину», — Віталій Кім

20 мая, 2021 13 :45

Спроба незаконного проникнення на територію Миколаївського тепловозоремонтного заводу перейшла в «юридичну площину». Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім під час сесії Миколаївської міської ради сьгодні, 20 травня, інформує кореспондент MyCity. 

«Я спілкувався з представником підприємства Сергієм Бурковцем, коли була спроба потрапляння на територію заводу, він вдячний праввоохоронним органам, які цього не допустили. Конфлікт перейшов в юридичну площину», — розповів Кім.

Начальник Управління патрульної поліції Миколаєва Віталій Даніла  розповів, чому поліція не затримувала людей у військовій формі, які намагались потрапити на територію заводу.

«Працівник поліції охорони натиснув «тривожну кнопку». На місце події направили 10 співробітників ТОР і роту поліції особливого призначення. У цих осіб під час проведення поверхневої перевірки не знайшли зброї, це зафіксували нагрудні камери поліцейських. Відразу викликали слідчо-оперативну групу, адже надійшла інформація, що в авто цих осіб є мисливська зброя. Я не уповноважений говорити, яке рішення ухвалила на місці слідчо-оперативна група. Під час опитування представників обох сторін, рішення про фізичне затримання не ухвалювалося. Не було ніяких порушень на той час», — розповів Даніла.

Це питання під особистий контроль взяв міський голова Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що вдень, 19 травня, на територію Миколаївського тепловозоремонтного заводу намагалися проникнути невідомі люди.

В пресслужбі поліції повідомляють, що за викликом до заводу прибули слідчі, спецпризначенці роти поліції особливого призначення та патрульні.

Раніше повідомлялося, що від ускладнень коронавірусної хвороби помер директор НТРЗ Вячеслав Симченко.

Новим очільником заводу став його син — Євгеній Симченка.