В Коблеве невідомі намагались захопити базу відпочинку

20 мая, 2021 14 :05

Вчора, 19 травня, у поліцію надійшло повідомлення від директора однієї з баз відпочинку с. Коблеве про те, що на територію проникла група невідомих чоловіків та захопила розташовані на ній будівлі спального корпусу та їдальню.

Про це інформує відділ комунікації поліції Миколаївської області.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.

Правоохоронці з’ясували, що предметом конфлікту є вирішення спірних питань щодо права власності на вказану базу відпочинку.

Опитані присутні на місці події особи: заявник – діючий директор бази відпочинку з однієї сторони та його опонент, який прибув на вказану територію у супроводі представників приватної охоронної фірми, з іншої, — надали поліцейським документацію на право власності на базу відпочинку, дійсність яких наразі встановлюється.

Забезпечували охорону публічного порядку бійці роти поліції особливого призначення, тактико-оперативного реагування патрульної поліції та співробітники Управління поліції охорони.

Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого  за  ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України «Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки», в рамках якого поліцейські перевірятимуть законність вимог обох сторін та наданих ними документів.