Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Суд залишив під вартою підозрюваного у нападі на сільгоспугіддя в Миколаївській області

20 мая, 2021 18 :45

Центральний районний суд обрав запобіжний захід 30-річному мешканцю с. Новоінгулка, який підозрюється у вчиненні нападу на свого односельця, яке закінчилось обопільною стріляниною.

Про це інформує пресслужба Центрального районного суду м.Миколаєва

На сільськогосподарських угіддях поблизу с.Новоінгулка Миколаївського району, 13 травня стався конфлікт між двома групами людей, який завершився стріляниною з вогнепальної зброї. Внаслідок конфлікту поранення отримали двоє чоловіків, зокрема підозрюваний.

Прокурор в обґрунтування клопотання навела ризики переховування від слідства та суду, знищення речей та документів, що мають значення у провадженні, впливу на свідків та потерпілих, вчинення іншого кримінального правопорушення.

Підозрюваний зазначав, що використав зброю для самозахисту, вже після того, як отримав кульове поранення в ногу. Винним себе не визнав.

Захисник підкреслив, що вогнепальну зброю використовували обидві сторони конфлікту, водночас, умислу на умисне вбивство ні в кого не було. Також зазначив, що підозра є необґрунтованою та не підтверджується доказами, а наведені ризики недоведені слідчим.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Дмитро Тішко ухвалив обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою, визначивши розмір застави у сумі 227 тис гривень.

Нагадаємо, що через спірні земельні питання прямо на полі в Новоінгулці сталась стрілянина.