Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Україні запустили Всеукраїнську школу онлайн у мобільному додатку

20 мая, 2021 18 :35

Мінцифри запустило Всеукраїнську школу онлайн у мобільному додатку.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Додаток доступний для операційної системи Android, його можна безкоштовно скачати в Play Market від Google і AppGallery від Huawei. Незабаром додаток вийде і для користувачів iOS.

Своєю чергою, мобільні оператори lifecell, Vodafone і Kyivstar забезпечать користувачам Всеукраїнської школи онлайн безкоштовний доступ до мобільного інтернету.

За словами керівника проекту Анни Сидорук, навчальний контент у Всеукраїнській школі онлайн повністю відповідає держстандарту, але при цьому представляється у вигляді коротких, креативних відеоуроків, цікавих тестів, матеріалів, конспектів.

«У додатку Всеукраїнська школа онлайн ви побачите, наприклад, битви або історичні події в 3D-форматі, інстаграм Юлія Цезаря, також ви зможете вивчати географію, подорожуючи з Маленьким принцом по різних планетах», — пояснила Сидорук.

Кожен урок відповідає основним принципам інклюзивності навчання, і незабаром на платформі з’являться аудіодоріжки для дітей з порушеннями зору.

Наразі налічується 170 тисяч користувачів Всеукраїнської школи онлайн, серед яких 126 тисяч учнів, 36 тисяч вчителів і 8 тисяч слухачів. У той же час, 6 тисяч учнів платформи — діти з тимчасово окупованих територій.