«НІБУЛОН» відкриває новий сезон пасажирських водних перевезень: перший катер стартує в червні

21 мая, 2021 11 :10

Компанія «НІБУЛОН» цього літа відновить річкові перевезення по Дніпру та вже в червні запускає перевезення до Кінбурнської коси.

Про це повідомляється на сайті компанії.

З 4 червня стартують регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань. Перевозити мешканців Херсонської області будуть високошвидкісні судна «НІБУЛОН Експрес». Місця посадки/висадки пасажирів – пр. Дніпровський, 55 (Нова Каховка), пр. Ушакова, центральна набережна (Херсон), набережна (Гола Пристань).

Рейси до Кінбурнської коси розпочинаються із 19 червня. Повідомляється, що цього сезону перевезення з Миколаєва та Очакова будуть здійснюватися окремими пасажирськими суднами.

На Кінбурнську косу з Миколаєва, як і завжди, пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу (за ССЗ «НІБУЛОН»). Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові – центральний міський пляж.

Вартість проїзду залишилася на рівні минулого року:

  • Нова Каховка – Херсон (Херсон – Нова Каховка) – 90 грн з ПДВ;
  • Херсон – Гола Пристань (Гола Пристань – Херсон) – 60 грн з ПДВ;
  • Нова Каховка – Гола Пристань (Гола Пристань – Нова Каховка) – 150 грн з ПДВ;
  • Миколаїв – Кінбурнська коса – 246 грн з ПДВ;
  • Кінбурнська коса – Миколаїв – 225 грн з ПДВ;
  • Очаків – Кінбурнська коса– 72 грн з ПДВ;
  • Кінбурнська коса – Очаків – 60 грн з ПДВ.

Розклад

Рейси Дніпром виконуватимуться по п’ятницях, суботах, неділях та понеділках. Також у ці дні з 10:00 до 17:00 херсонці та гості міста зможуть замовити індивідуальну прогулянкову подорож на високошвидкісному судні.

З Миколаєва до Кінбурнської коси можна буде вирушити майже в усі дні тижня, окрім вівторка (санітарний день).

Щодня відбуватимуться рейси за маршрутом Очаків – Кінбурнська коса. Також в Очакові для усіх охочих є можливість замовлення індивідуальних прогулянкових подорожей. Більш детальний розклад також можна дізнатися на сайті компанії.

Квитки на рейси можна буде придбати за тиждень до старту водних пасажирських перевезень на сайті компанії. Також лишається можливість придбання квитків безпосередньо на судні.

Для того щоб замовити квитки онлайн, необхідно обов’язково зареєструватися/пройти авторизацію на сайті. Далі обрати маршрут, напрямок, дату подорожі та кількість пасажирів. Не забувайте про придбання квитка і у зворотній бік.

Купити квиток онлайн можна не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення. Повернути його можливо так само на сайті, але не пізніше ніж за 24 години до відправлення. В іншому разі кошти за невикористані квитки поверненню не підлягають.

У разі скасування рейсу (наприклад, через погіршення погодних умов, за яких компанія не матиме змоги надавати послуги) кошти повертаються у повному розмірі або компанія переносить рейс на інший час або дату.

Реєстрація на судні відбувається не пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення.

Пасажирів просять перебувати на судні в засобах індивідуального захисту, а також мати при собі документи, які посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

У разі виникнення запитань миколаївцям радять звертатися за номером (050) 394 74 83 (Пн-Пт з 8:00 до 17:00) чи надсилайте листа на електронну адресу: [email protected]

Нагадаємо, що з 19 травня в Миколаєві почали курсувати катери за маршрутом «Каботажний Мол — Мала Корениха». Вартість проїзду — 25 гривень.