Миколаївські морпіхи подолали психологічну смугу перешкод, щоб заслужити берет морського піхотинця

21 мая, 2021 13 :11

Днями більше 250 миколаївських морпіхів долали психологічну смугу перешкод морського піхотинця. Військовослужбовці проявили силу та витримку, і довели, що гідні берету морського піхотинця.

Про це повідомляє пресслужба 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

До випробуваннь допускались лише військовослужбовці, які прослужили в підрозділах морської піхоти не менше, ніж пів року. Перед проходженням психологічної смуги перешкод кожен кандидат мав скласти заліки з фізичної підготовки, тактики застосування підрозділів морської піхоти, а також знань положень Кодексу морського піхотинця.

Морпіхи вкотре склали тест на право носіння берета морського піхотинця та зватися морським піхотинцем. Під час проходження психологічної смуги перешкод кандидати проявили фізичну, психічну та психологічну стійкість, силу волі, а також згуртованість і злагодженість всієї команди.

На рівні з іншими військовослужбовцями долали смушу перешкод і воїни, котрі отримали поранення в бойових діях на Сході України. Один із них — Кирило Потрас, який на протезі здолав психологічну смугу перешкод щоб здобути право одягнути берет морської піхоти. Щоб бути як побратими, щоб показати своїм прикладом що можливо все.

Командування бригади привітало кожного військового з успішним подоланням цього важливого екзамену.

Нагадаємо, що миколаївські морпіхи вручили матері загиблого побратима Олександра Отреп’єва орден «За мужність» ІІІ ступеня. Хлопця вбила куля ворожого снайпера 21 січня 2021 року.