У Львові підняли вартість проїзду в громадському транспорті до 10 гривень

21 мая, 2021 15 :27

У Львові вартість проїзду у громадському транспорті підвищиться на 3 грн – до 10 грн. Таке рішення ухвалив виконком міста, повідомляє УНІАН.

Згідно з рішенням, «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті», погодженого на засіданні виконкому, вартість проїзду у маршрутках Львова тепер становитиме 10 гривень.

Збільшення вартості аргументують зростанням цін на ринку паливно-мастильних матеріалів, значним зростанням заробітної плати та зростанням цін на запасні частини.

«Також виконком підвищив вартість проїзду і у львівському електротранспорті. Тепер за одну поїздку в трамваї чи тролейбусі доведеться заплатити 9 грн, але це у разі купівлі квитка у кіску. Купуючи квиток у водія, доведеться сплатити 10 грн. Зекономити можна, придбавши квиток онлайн (через QR-коди, SMS чи у терміналах EasyPay та IBOX). В такому разі вартість становитиме 8,50 грн» — пише видання.

Крім цього, для студентів вартість разового квитка на проїзд в електротранспорті за умови купівлі у водія становитиме 5 грн, а онлайн-квиток – 4 грн.

Нові тарифи почнуть діяти після офіційного оприлюднення рішення виконкому.

Нагадаємо, нещодавно влада Миколаєва похвалилась «одними з найнижчих цін» проїзду в громадському транспорті серед інших обласних центрів