В Інгульському районі Миколаєва і з початку року 10 чоловіків поскаржилися на домашнє насильство

21 мая, 2021 19 :21

З початку року до адміністрації Інгульського району Миколаєва надійшло 83 повідомлення про факти вчинення домашнього насильства. Із кривдниками були проведені профілактичні бесіди.

Про це повідомляє  адміністрація Інгульського району.

Так, станом на 20 травня 2021 року, до адміністрації Інгульского району надійшло 83 скарги про вчинення домашнього насильства або насильства ознакою статі відносно повнолітніх. Повідомляється, що 10 повідомлень надходили від чоловіків, а інші 73 – від жінок.

Представники адміністрації разом із поліцією навідалися до цих сімей и провели із ними профілактичні бесіди. Жертвам домашнього насильства розказали про установи та організацій, в яких можна безкоштовно отримати психологічну, юридичну та іншу підтримку.

Також містян закликають не мовчати, а повідомляти про факти домашнього насильства.

В такому випадку необхідно телефонувати на лінію «102» або на безкоштовну національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства 116-123.

З питання надання постраждалій особі консультативної психологічної та юридичної допомоги, слід звертатися до уповноваженого відділу адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради: (0512) 24-62-42 та (0512) 24-91-36.

Ранвше повідомлялося, що мешканця Миколаївщини відправили за грати на 1 рік за систематичне приниження та побиття власної доньки та дружини.