Серед 13 тонн контрабандного вантажу, який намагались завезти до Миколаєва, знайшли лікарські засоби зі вмістом наркотиків, — СБУ

21 мая, 2021 18 :43

Під час огляду рекордного для України контрабандного 13-тонного вантажу, який нещодавно виявили в одному з портів Миколаєва, знайшли лікарські засоби зі вмістом наркотиків.

Про це повідомляють на сторінці СБУ Миколаївщини у Фейсбук.

Нагадаємо, ще 17 травня, прикордонники в одному із портів Миколаєва виявили 13 тон контрабанди, яку намагалися завезти в Україну під виглядом цементу.

Як розповідають у СБУ, серед виявленого вантажу вони знайшли майже 8 тисяч флаконів наркомістких лікарських засобів.

«При декларуванні вантажу виявлено коробки з ймовірно психотропними речовинами і фальсифікованими лікарськими засобами у великих обсягах. Ці речовини і лікарські засоби переправляли з приховуванням від митного контролю серед біг-бегів», — пишуть у відомстві.

Окрім цього, до України хотіли незаконно завезти одяг, взуття, парфумерію, запасні частини до автомобілів. Речі було приховано від прикордонного і митного контролю під вантажем з цементом у судні закордонного прямування.

Також правоохоронці встановили, що контрабанду везли із Туреччини.

Зараз слідчі СБУ в Миколаївській області, з урахуванням викладеного, розпочато кримінальне провадження за ст. 305 Кримінального кодексу України.