Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Серед 13 тонн контрабандного вантажу, який намагались завезти до Миколаєва, знайшли лікарські засоби зі вмістом наркотиків, — СБУ

21 мая, 2021 18 :43

Під час огляду рекордного для України контрабандного 13-тонного вантажу, який нещодавно виявили в одному з портів Миколаєва, знайшли лікарські засоби зі вмістом наркотиків.

Про це повідомляють на сторінці СБУ Миколаївщини у Фейсбук.

Нагадаємо, ще 17 травня, прикордонники в одному із портів Миколаєва виявили 13 тон контрабанди, яку намагалися завезти в Україну під виглядом цементу.

Як розповідають у СБУ, серед виявленого вантажу вони знайшли майже 8 тисяч флаконів наркомістких лікарських засобів.

«При декларуванні вантажу виявлено коробки з ймовірно психотропними речовинами і фальсифікованими лікарськими засобами у великих обсягах. Ці речовини і лікарські засоби переправляли з приховуванням від митного контролю серед біг-бегів», — пишуть у відомстві.

Окрім цього, до України хотіли незаконно завезти одяг, взуття, парфумерію, запасні частини до автомобілів. Речі було приховано від прикордонного і митного контролю під вантажем з цементом у судні закордонного прямування.

Також правоохоронці встановили, що контрабанду везли із Туреччини.

Зараз слідчі СБУ в Миколаївській області, з урахуванням викладеного, розпочато кримінальне провадження за ст. 305 Кримінального кодексу України.