У Миколаєві відкрили фотовиставку «В об’єктиві – Миколаївщина багатонаціональна»

23 мая, 2021 10 :18

У четвер, 20 травня, в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького до Дня слов’янської писемності і культури відбулося відкриття фотовиставки «В об’єктиві – Миколаївщина багатонаціональна» в рамках проєкту «Миколаїв багатонаціональний».

Про це повідомляють на сторінці ОДА.

«Миколаїв багатонаціональний» – це проект про любов до своїх національних витоків, культурного коріння, про любов до людей у всьому їхньому різноманітті. Його автор та ініціатор втілення в життя – миколаївська фотохудожниця Ольга Волкова», — йдеться у пресрелізі.

Сам проект реалізує громадська спілка «Рада національних товариств Миколаївської області» на виконання Обласної цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин області» на 2019 – 2021 рр.».

У ході заходу організатори представили присутнім низку робіт Ольги Волкової, які передають культурні особливості й традиції різних народів, представники яких мешкають на території Миколаївської області. У цих фотографіях знайшло відображення краса й натхнення, творчість й різнобарв’я етнічних культур Миколаївщини.

Нагадаємо, раніше голова спілки письменників Миколаївщини присоромила керівництво ОДА за відсутність приміщення для майстрів слова.