Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На дорогах Миколаївської області встановлюють 8 камер автофіксації

22 мая, 2021 19 :19

Служба автодоріг Миколаївщини почала встановлювати комплекси автоматичної фото- та відеофіксації правопорушень на автодорогах області. Всього таких камер цього року планують встановити 8.

Про це розповіли на сторінці САД у фейсбуці.

Водіїв попередили, що 2 камери уже працюють.

«Невдовзі 8 камер фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху. Наразі встановлено та налаштовано перші 2 камери на трасі М-14 у мікрорайоні Варварівка та на Проспекті Героїв України у місті Миколаєві», — йдеться у повідомленні.

Окрім цих локацій, камери збираються встановити на ділянка концентрації ДТП та місцях з підвищеною аварійністю, а саме:

  • М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (через м.Тананрог) у селах Коблеве, Красне, Нечаяне, а також у мікрорайоні Варварівка та на проспекті Героїв України у місті Миколаєві.
  • Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Таганрог) у містах Южноукраїнськ та Вознесенськ, а також у селі Себине.

«Звертаємося до користувачів доріг з проханням неухильно дотримуватися Правил Дорожнього руху, не перевищувати швидкість, пропускати пішоходів тощо, аби уникнути неприємностей зі сплатою штрафів. Бережіть себе та оточуючих вас людей, а також свої нерви та гроші», — додали в САД.

Раніше міністр МВС Арсен Аваков розповідав, що до кінця року на дорогах України планують встановити 200 камер відеофіксації.