Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Міграційна служба збирається депортувати з Миколаївщини росіянина, який щойно вийшов з тюрми

22 мая, 2021 11 :09

Миколаївські оперативники затримали та згодом видворять уродженця Росії, який звільнився із колонії після відбування покарання за крадіжки. Про це пишуть на сайті поліції області.

Затримали 38-річного чоловіка саме тоді, коли він звільнився із Казанківської колонії, де відбував покарання за крадіжки. Як вважають правоохоронці, чоловік після звільнення знову може вчиняти правопорушення, тому його й збираються вислати на батьківщину.

«Наразі чоловік знаходиться у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства міста Вознесенськ, та в подальшому буде видворений з України до Росії», — пишуть у поліції.

Крім того, поліцейські ініціювали перед УДМС питання про заборону в’їзду до України вказаній особі терміном на три роки.

Нагадаємо, під час огляду рекордного для України контрабандного 13-тонного вантажу, який нещодавно виявили в одному з портів Миколаєва, знайшли лікарські засоби зі вмістом наркотиків.