Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

РНБО застосувала санкції проти ватажків «Л/ДНР» та деяких російських компаній, зокрема, щодо «Яндексу»

22 мая, 2021 10 :36

Президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 14 травня, котре оновлює список фізичних і юридичних осіб, проти яких запроваджуються санкції, зокрема його розширено «ворами в законі» й іноземцями, які є «кримінальними авторитетами».

Відповідний указ №203/2021 від 21 травня розміщено на сайті глави держави, пише видання «Лівий берег».

У списку фізичних осіб, щодо яких запроваджено санкції, 674 людини. Зокрема, санкції запроваджено щодо ватажків «ДНР» і «ЛНР» Дениса Пушиліна і Леоніда Пасічника, а також так званого голови Криму Сергія Аксьонова.

Серед підсанкційних осіб — «вори в законі» Полікарп Джанелідзе, Андрій Недзельський, Сергій Лисенко, Георгій Хмелідзе, Асоян Нодар і Сергій Олійник. Санкції запроваджено безстроково.

У списку юридичних осіб — десятків веб-ресурсів, пов’язаних з «Л/ДНР» і окупаційною владою Криму, а також 138 компаній, зокрема російські ЗМІ Перший канал, ТНТ, НТВ, Звезда і Яндекс.

Санкції діятимуть три роки.