Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В окупованому Криму росіяни засудили на рік українського студента

22 мая, 2021 14 :45

«Суд» Євпаторії в окупованому Криму засудив студента українського вузу до року позбавлення волі за «створення екстремістського співтовариства» з метою повернення Криму під юрисдикцію України.

Про це із посиланням на «Євпаторійський міський суд» пише видання «Українська правда».

Громадянина України, студента геолого-географічного факультету одного з українських вузів визнано винним у вчиненні «злочину», передбаченого ч.1 ст.282.1 Кримінального кодексу Російської Федерації (створення екстремістського співтовариства).

«Встановлено, що в 2018 році громадянин України Д створив у соціальній мережі групу, розробив статут, структуру, символіку екстремістського співтовариства з метою повернення Республіки Крим та м.Севастополя під юрисдикцію України, активно вербував її членів з числа жителів Кримського півострова, закликав до вчинення протиправних дій», — йдеться у вироку так званого «суду».

Також зазначається, що звинувачений громадянин Д нібито вину визнав повністю, розкаявся у скоєному, при цьому пояснив, що злочин скоїв, оскільки потрапив під вплив групи українських студентів з радикально-націоналістичними переконаннями, а також пропаганди українських засобів масової інформації, які деформують ситуацію в Республіці Крим після входження до складу Російської Федерації. На даний момент він усвідомив помилковість своїх переконань».

З урахуванням сукупності ряду пом’якшуючих покарання обставин, в т.ч. стану здоров’я звинуваченого, його відношення до скоєного, каяття, активного сприяння слідству, йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 1 рік, з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму, з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з адмініструванням сайтів, спільнот (груп у соціальних мережах) з використанням електронних і інформаційно-телекомунікаційних мереж, в тому числі мережі «Інтернет», терміном на 1 рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Росія закрила три райони Чорного моря біля окупованого Криму.