Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві триває дводенна виставка безпородних собак, де кожен може безкоштовно знайти собі чотирилапого друга. ФОТОРЕПОРТАЖ песиків

22 мая, 2021 15 :26

Цими вихідними у Миколаєві проходить уже традиційна для міста виставка безпородних собак «Щастя не має породи», під час якої кожен свідомий та відповідальний громадянин може дуже просто знайти собі чотирилапого друга.

Про це повідомляє кореспондент MyCity.

Виставку організовує міське підприємство «Центр захисту тварин» разом зі зоозахисною організацією «Фенікс». Протягом двох днів – 22 та 23 травня – в Каштановому сквері волонтери знаходяться разом зі собаками під відкритим небом.

Кожен бажаючий може не лише підійти і погладити песиків, але й узяти хвостатого собі. Як розповідають представники ЦЗТ, зробити це дуже просто, для цього потрібні лише паспорт і бажання подарувати сім’ю собаці. Також перед тим, як віддати хвостатого, із потенційним господарем проведуть бесіду, щоб упевнитись, що собака незабаром не повернеться на вулицю.

Щодо героїв виставки, то всі вони дуже лагідні та дружелюбні, адже до людей брали лише контактних собак, які не проявляють агресії. Вони різного віку, форми і шерстяного забарвлення. Більше того, окрім дорослих особин, на виставці є також маленькі цуценята. Волонтери зізнаються, що саме вони користуються найбільшою популярністю серед перехожих, особливо дітей.

Всього за кілька годин суботи нових господарів отримали мінімум 11 тварин, а ще приблизно 10-15 собак досі чекають на сім’ю.

Зазначимо, в суботу, 22 травня, за хвостатими спостерігають волонтери-студенти НУК ім. Адмірала Макарова, які перед цим проходили інструктаж на ЦЗТ. Студенти розповіли, що протягом дня жоден собака не проявив агресії стосовно людини, були лиш поодинокі випадки між самими тваринами. Також волонтери говорять, що деякі собаки мають власні клички, а деякі — ні. Наприклад, руду собачку кличуть Танею, а іншу — Надою.

ФОТОРЕПОРТАЖ:

Нагадуємо, що виставка продовжиться і завтра, 23 травня.