В Італії знайшли мертвою 29-річну українку, яку шукали пів року

22 мая, 2021 19 :39

В Італії знайшли вбитою 29-річну українку Христину Новак, яка пропала безвісти ще в листопаді 2020 року. Її тіло виявили в котеджі поблизу міста Кастельфранко-ді-Сотто в провінції Піза.

Як пише Obozrevatel з посиланням на місцеве видання Ilmessaggero, відомо, що дівчина жила неподалік від цього місця і працювала в нічному клубі в Альтопачіо. Там, біля котеджу, її мобільний телефон перестав подавати сигнал у день її зникнення.

У виданні уточнюють, що Христину вдалося впізнати по каблучці на пальці. Прикрасу українці раніше подарував її коханий. Дівчина нібито загинула в результаті вогнепального поранення, а після, за версією слідства, її тіло перенесли в занедбаний будинок. Точний час її смерті допоможе встановити розтин.

УНІАН додає, що ще в березні 2021 року в Італії заарештували 50-річного сусіда зниклої українки Христини Новак. Чоловіка запідозрили у вбивстві дівчини, яка жила з 41-річним іспанцем. Затриманий – майстер тату Франческо Лупіно, який замішаний у торгівлі наркотиками і зброєю.

Слідчі заявили, що вони зібрали достатньо доказів причетності Лупіно до вбивства українки. При цьому мати Христини до останнього не вірила в смерть дочки.