Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Торги за місце в першому польоті New Shepard з екіпажем перевищили $ 2 мільйони

23 мая, 2021 23 :47

Компанія Blue Origin представила заявки за місце в першому суборбітальному польоті New Shepard з екіпажем 20 липня 2021 року. Максимальна ставка склала 1,4 мільйона доларів — сума, яка з тих пір збільшилася до 2,2 мільйона доларів на відкритих торгах.

Про це повідомляє портал «АстроНьюз».

Blue Origin заявила, що отримала заявки від більш ніж 5200 осіб, які проживають в 136 країнах.

Графік завершення аукціону:

19 травня — 10 червня: Онлайн-торги тривають. Поточна вища ставка буде видно і оновлюється в режимі реального часу на BlueOrigin.com.

12 червня: Живий аукціон: торги завершуються живим онлайн-аукціоном. Переможець тендеру пройде триденний підготовку на космодромі Blue Origin в Західному Техасі, а потім полетить на четвертий день. До нього приєднаються п’ять співробітників компанії.

Виручені від аукціону кошти обіцяють передати фонду Blue Origin Club for the Future, щоб надихнути майбутні покоління на кар’єру в області космонавтики і допомогти почати майбутнє життя в космосі.