На Миколаївщині понад 250 морпіхів склали присягу та отримали право носити штормові берети

24 мая, 2021 14 :10

В неділю, 23 травня, з нагоди Дня морської піхоти України у 36 окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського 250 військових склали військову присягу на право носити штормові берети.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю 36ОБрМП.

У своє професійне свято на  полігоні морської піхоти та пунктах постійної дислокації понад 250 морпіхів отримали омріяні берети кольору штормової хвилі.

На урочистих заходах було присутнє командування ВМС України, а саме: Командувач ВМС ЗС України контр-адмірала Олексій Неїжпапа та Командувач морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенант Юрій Содоль. Також на заході були присутні представники органів місцевої влади Херсонської, Миколаївської та Донецької областей і волонтери.

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України привітав особовий склад, подякував морським піхотинцям за самовіддану службу Україні та побажав їм та їхнім родинам щастя, міцного здоров’я, достатку та миру.

Хвилиною мовчання вшанували полеглих бойових побратимів, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність своєї держави.

У ході урочистих заходів за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди свята кращих військовослужбовців нагородили державними нагородами, відомчими відзнаками, цінними подарунками та грамотами.

Нагадаємо, що День морської піхоти було започатковано в 2014 році. Саме в цей день у 1918 році гетьман Павло Скоропадський видав указ України по Морському відомству Про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків для несення служби.