Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Водії, які заблокували трасу під Миколаєвом, вимагають звільнення начальника обласної «Укртрансбезпеки» Дмитра Володькова

24 мая, 2021 13 :57

Водії фур, які перекрили частину траси Н-24 (Миколаїв – Благовіщенське), вимагають, щоб т. в. о. начальника обласного управління «Укртрансбезпеки» Дмитро Володьков прямо зараз написав заяву на звільнення, інакше вони не відкриють трасу і не закінчать мітинг.

Про це повідомляє кореспондент MyCity з місця подій.

Зараз на трасі перебуває понад 100 автівок, які розтягнулися на 650 метрів вздовж траси.

До протестувальників приїхав т. в.о. начальника обласного управління «Укртрансбезпеки» Дмитро Володьков, який намагається вирішити конфлікт. Водії скаржаться на несправну роботу ГВК, які додають фурі зайві сотні кілограм, відсутніть перед ГВК табло, на якому водії можуть бачити вагу авто, а також незаконні та великі «побори» зі сторони співробітників пересувних ГВК «Укртрансбезпеки».

Крім того мітингувальники заявили, що ГВК  «кришують» невідомими людьми зізброєю, проте зараз їх немає поблизу.

Водії вимагають негайного звільнення Дмитра Володькова та деяких його співробітників. За інформацією протестувальників, деякі співробітники обласного управління «Укртрансбезпеки» мають судимості за незаконний обіг наркотиків та інші статті, пов’язані з цим. Якщо Володьков негайно не напише заяву, мітингарі погрожують не припиняти мітинг.

Також водії привезли бак для сміття із написами «Володьков» та «Нігулевський» (народний депуатат України, якому водії приписують «кришування» ГВК в регіоні») і хочуть посадити в нього людей із відповідними прізвищами. Але на трасі працює поліція, прибули спецпризначенці ТОР та голова патрульної поліції Миколаївської області Віталій Даніла.

Сутичок поки немає, ситуація під контролем. Рух авто реверсивний, його регулюють патрульні.

Нагадаємо. що траса була заблокована водіями фур вранці 24 травня.

Вони вимагають, щоб до них приїхав голова ОДА Віталій Кім або інший представник Миколаївської ОДА.