«Зважився – їдь спокійно, не руйнуючи нові дороги»: очільник»Укртрансбезпеки» відреагував на перекриття траси Н-24

24 мая, 2021 14 :25

Голова «Укртрансбезпеки» Єгор Прокопчук прокоментував ситуацію, яка склалась на трасі Н-14, де дальнобійники заблокували проїзд фурами.

«Гарячий сезон літніх вантажних перевезень ще не розпочався, а вже маємо заблоковані траси. Сьогодні зранку десятки фур заблокували трасу на Миколаївщині перед нашим майданчиком ГВК. Не подобається водіям зважуватися. Кажуть, що ваги у нас не ті, та й інспекторів чомусь треба замінити», — написав очільник служби у себе на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що MyCity писали, що водії фур, які перекрили частину траси Н-24 (Миколаїв – Благовіщенське), вимагають, щоб начальник обласного управління «Укртрансбезпеки» Дмитро Володьков прямо зараз написав заяву на звільнення, інакше вони не відкриють трасу і не закінчать мітинг.

Водії скаржаться на несправну роботу ГВК, які додають фурі зайві сотні кілограм, відсутніть перед ГВК табло, на якому водії можуть бачити вагу авто, а також незаконні та великі «побори» зі сторони співробітників пересувних ГВК «Укртрансбезпеки».

Єкгор Прокопчук натомість написав, що ваги «Укртрансбезпеки» перевірені і в нормі.

«Хлопці, ваги у нас повірені, працюють із припустимою похибкою. А інспектори разом із Національною поліцією раді вітати вас на нашому комплексі. Чергують за встановленим графіком. Кастингів на тих, хто вам більше сподобається – влаштовувати не будемо. Тож давайте ви будете зваженими та щасливими. Без істерик та емоцій. Зважився – їдь спокійно, не руйнуючи нові дороги».

Траса була заблокована водіями фур вранці 24 травня.

Вони вимагають, щоб до них приїхав голова ОДА Віталій Кім або інший представник Миколаївської ОДА.