Апеляційний суд залишив без змін вирок щодо ґвалтівника 12-річної дівчини: його чекає тюрма

24 мая, 2021 16 :57

Миколаївський апеляційний суд не задовольнив скаргу 32-річного обвинуваченого, та залишив незмінним покарання у вигляді 12 років позбавлення волі за зґвалтування 12-річної падчерки.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Відомо, що подія сталася у липні 2020 року в с. Горохівське Снігурівського району Миколаївської області. Скориставшись відсутністю матері дівчини, 32-річний чоловік зґвалтував свою 12-річну падчерку.

Провина зловмисника була доказана і вироком Снігурівського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України, та призначено йому покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років.

Але ґвалтівник своєї провини не визнав, і разом захисником подав скаргу до Апеляційного суду.

Під час перегляду справи у Миколаївському апеляційному суді обласна прокуратура спростувала аргументи сторони захисту, довела законність та обґрунтованість призначеного покарання. Суд залишив вирок суду першої інстанції без змін, а апеляційні скарги – без задоволення.

Наразі вирок суду набрав законної сили.

Раніше повідомлялося, що батько подружки 12-річної дівчинки запропрнував їй покататися, пригостив морозивом, напоїв алкоголем та згвалтував. 38-річного зловмисника узіли під варту без права внесення застави.