В Миколаєві три тижні працюватиме мобільний павільйон «House of Europe»

24 мая, 2021 18 :05

Миколаїв переміг у конкурсі програми ЄС House of Europe на розміщення мобільного павільйону. Протягом трьох тижнів на Соборній площі відбуватиметься безліч цікавих та корисних подій за участі українських та іноземних спікерів: лекції, воркшопи, кінопокази, концерти, публічні обговорення та створення нових проєктів для розвитку міста.

Про це повідомили в «Агенції розвитку Миколаєва».

Мобільний павільйон, як «регіональне представництво» House of Europe «Дім Європи», побуває у трьох містах України, що перемогли у конкурсі з пошуку партнерів. У кінці червня Миколаїв першим прийматиме кочівний креативний хаб. У серпні павільйон поїде далі – в Кам’янець-Подільський, у вересні — в Івано-Франківськ, де завершить свій тур країною у 2021 році.

Павільйон з амфітеатрами на 100 глядачів активізує публічний простір, об’єднає людей з різних сфер і створить атмосферу, що сприятиме зародженню нових ідей.

Для Миколаєва буде складено окрему програму: тут відбуватимуться різноманітні воркшопи, кінопокази, концерти, читання, проходитимуть виставки тощо. А ще у павільйоні розповідатимуть про більше 20 програм House of Europe та інші можливості від ЄС у секторі культури, освіти, медіа, соціального підприємництва, медицини та роботи з молоддю.

Щоб забезпечити мобільність споруди, павільйон складається з чотирьох основних компонентів ‒ індивідуально виготовлених контейнерів, модульних сценічних конструкцій, оздоблювальної склопластикової решітки та дзеркального навісу, що збираються на місці.

Два амфітеатри павільйону в різних комбінаціях зможуть прийняти майже 100 людей, третину з яких – під навісом висотою 4 метри, що захистить від дощу, сонця чи вітру. Загальна площа споруди – 180 м².

Це оригінальна архітектурна конструкція від українських архітекторів Івана Протасова, Яни Бучацької, Дмитра Міхєєва й Тараса Барана.

Довідкова інформація: 

 House of Europe — це програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного і творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа й роботі з молоддю.

 Goethe-Institut в Україні керує програмою House of Europe. Британська Рада, Французький Інститут та Чеський Центр є консорціум-партнерами проєкту.

Нагадаємо, що раніше MyCity повідомляли, що в центрі Миколаєва може розпочати свою роботу просвітницький павільйон » House of Europe».