Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

ВООЗ передбачає появу ще більш заразного та смертоносного вірусу

24 мая, 2021 22 :05

Всесвітня організація охорони здоров’я очікує появи нового смертоносного вірусу, який призведе до нової пандемії. Такий прогноз озвучив глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус в понеділок, 24 травня, — інформує Korrespondent.

«Не востаннє світ зіткнувся із загрозою пандемії. Згідно з еволюційними оцінками, з’явиться новий вірус, який потенційно буде ще більш заразним і більш смертоносним, ніж нинішній вірус», — заявив він.

При цьому Гебреєсус зазначив, що для боротьби з пандемією коронавірусу вже створили вакцини, і зараз немає штамів COVID-19, що загрожують ефективності наявних вакцин.

«Поки не з’явилося жодних варіантів, які значно знижували б ефективність вакцин, діагностичних або терапевтичних засобів COVID-19. Але немає жодних гарантій, що так буде і надалі», — наголосив він.

Глава ВООЗ також заявив, що до вересня всі країни повинні вакцинувати від коронавірусу щонайменше 10% свого населення. А до кінця року — щонайменше 30%.

Він зазначив, що за міжнародним механізмом поставки вакцин COVAX 125 країн світу отримали 72 млн доз.

«Але цих доз досить для вакцинації тільки 1% населення цих країн. Тому сьогодні я закликаю країни-члени ВООЗ підтримати масову вакцинацію не менше 10% населення до вересня. І продовжити, щоб до кінця року досягти рівня вакцинації не менше 30%», — заявив Гебреєсус.