В Миколаєві рятувальники дістали з води кайтсерфера, який почав тонути

25 мая, 2021 10 :11

В понеділок, 24 травня, миколаївські рятувальники дістали з Південного Бугу чоловіка, який впав у воду під час кайтсерфінгу.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Подія трапилася на пляжі Стрілка, що в Парку перемоги Миколаєва. Чоловік впав у воді на відстані 60 метрів від берега та не зміг самостійно вибратися з води.

 

Його помітили рятувальники водолазно-рятувального поста та на моторному човні доставили серфера разом зі знаряддям доставили до берега. Внаслідок події, громадянин не постраждав.

Рятувальники нагадують, що з року в рік на водоймах країни трапляється значна кількість надзвичайних подій, внаслідок чого гине чимало людей. Основною причиною цьому є, зазвичай, власне безвідповідальне ставлення громадян до заходів безпеки та нехтування елементарними правилами на водних об’єктах.

Миколаївців та гостей міста закликають дотримуватись правил безпечної життєдіяльності, а вразі надзвичайної події – не зволікати і телефонувати «101».

Раніше повідомлялося, що на Намиві дівчина запливла далеко від берега та почала тонути. На допомгу прийшли рятувальники.