Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві знайшли хлопця, який пішов кататися на самокаті і зник: дитина грала на пляжі

25 мая, 2021 11 :51

Миколаївські патрульні оперативно розшукали зниклого хлопчика, який пішов кататися на самокаті та довго не повертався додому.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції.

В понеділок, 24 травня, до поліції звернулася схвильована жінка і повідомила, що на вулиці Лазурній загубилася дитина.Її син пішов кататися на самокаті та довгий час не повертається додому. У хлопця є смартгодинник, але на його дзвінки він не відпорвідав.

Патрульні негайно прибули на місце події та розпочали відпрацьовувати прилеглі території. За деякий час інспектори знайшли малого біля узбережжя мікрорайону Намив та передали його батькам.

Правоохоронці нагадують, що в разі зникнення дитини, слід негайно телефонувати в поліцію, бо самостійні пошуки рідко дають результат, особливо коли кожна хвилина на рахунку. Батьки несуть відповідальність за безпеку та життя дитини.

Раніше правоохоронці повернули 8-річну дівчинку, яка пішла гуляти та довго не поверталася додому. Поліцейські розшукали дитину в сусідньому дворі.