Миколаївці заборгували понад пів мільярда гривень за газопостачання

25 мая, 2021 11 :11

Станом на кінець травня 2021 року борг миколаївців за газопостачання склав 558 млн гривень. У порівнянні з минулим роком борг виріс на 72 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба ТОВ «Миколаївгаз Збут».

Зазначається, що основа частина боргів накопичується взимку, коли опалювальний сезон в самому розпалі. Влітку містяни поступово сплачують борги.

Директор ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитро Маслов підкреслює, що в компанії із розумінням ставляться до складної фінансової ситуації, яка склалася в більшості сімей через коронакризу. Тому під час карантину жодному клієнту не припинили газопостачання через борги та не нарахували пеню за невчасну оплату.

Також, щоб допомогти миколаївцям уникнути великих боргів, в компанії діє тариф «Твій газ Рівномірний платіж», завдяки якому заборгованість рівномірно розподіляється на весь термін дії тарифу. Містяни, які перейшли на цей тариф, будуть протягом року сплачувати борг за спожитий газ за фіксованою ціною рівними сумами. Найвигіднішим він буде для власників індивідуального опалення та котлів.

Крім спеціального тарифу містянам, в яких є борг за газопостачання, але немає можливості його погасити в повному обсязі, пропонують укласти договір реструктуризації. Він дозволить споживачу погасити борг частинами протягом 12 місяців.

Для зручності клієнтів та дотримання карантинних обмежень, в «Миколаївгаз Збуті» рекомендують сплачувати за використаний газ через онлайн-сервіси:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • мобільні додатки 104 Mobile для Android і 104 Mobile light для iOS;
  • чат-боти 7104ua в Viber і Telegram.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України припинив дію льготного тарифу для теплокомуненерго та відмовився від регулювання цін. Зазначається, що це є важливим кроком для створення повноцінного ринку газу.