Подружжя левів із Миколаївського зоопарку святкують 5-й день народження

25 мая, 2021 13 :08

У вівторок, 25 травня, у Міжнародний день Африки святкують день народження леви із Миколаївського зоопарку – самець Ланк та самиця Лола.

Про це повідомляє пресслужба зоосаду.

Кожен із подружжя левів сьогодні святкує 5-річний ювілей. Вони народилися в Африці, а 10 жовтня 2016 року поступили до колекції Миколаївського зоопарку від приватної особи з Києва в якості подарунку.

Співробітники характеризують левів ласкавими та контактними, вони добре впізнають тих людей, які за ними доглядають.

Ланк і Лола проживають справжнім прайдом разо зі своїми дітьмі Сімбою та Іланою, які народилися в 2019 році. Крім того, 13 лютого 2021 року самиця Лола народила ще двох дитинчат, яких звуть Ларс та Лєда. Мати разом із дитинчами наразі мешкає в закритому приміщенні окремо від прайду, а коли левенята підростуть, їх планують віддати до іншого зоопарку.

«Іменинник Ланк є справжнім вожаком свого прайду. В нього з сином Сімбою вже виникають конкурентні відносини, але син все ж таки підкорюється своєму батькові. А от донька Ілана має свої привілеї в царські сім’ї. Вона навіть може забрати порцію м’яса у батька, і він їй поступається в цьому», — розповідають в зоопраку.

Не дивлячись на те, що Ланк та Лола виховувалися з місячного віку людьми, вони все ж таки не стали «плюшевими іграшками». Це справжні хижаки з природніми інстинктами.

Починаючи з 1970 років XX сторіччя завідувачка відділу хижих тварин Бондаренко Т.Г. веде облік народжених в Миколаївському зоопарку левенят. З того часу їх народилося 133.

Усіх бажаючих привітати іменинників запрошують на прогулянку зоопарком. Побачити «царську» родину можна в експозиційному комплексі «Острів звірів».

Нагадаємо, зщо на початку травня в Миколаївському зоопарку народилася зебра. Зараз вона із мамою проживає окремо від інших зебр, а ім’я їй поки що не обрали.