Коренєв пообіцяв в червні розпочати ремонт проблемних миколаївських доріг державного значення

25 мая, 2021 17 :50

В червні поточного року очікується, що в Миколаєві розпочнеться ремонт доріг державного значення. Тендер на проведення відповідних робіт вже провела Служба автомобільних доріг у Миколаївській області. Про це в програмі «Добрий вечері» на ТРК «НИС-ТВ» розповів заступник міського голови Сергій Коренєв , — інформує  Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.  

Віцемер нагадав, що містом проходять дороги державного значення, які утримує Служба автомобільних доріг у Миколаївській області. За результатами тендеру визначено підрядника, який виконуватиме їх ремонт. Наразі очікується укладання угоди.

— Відремонтують усі проблемні ділянки: проспект Героїв України, частину вулиць Пушкінської, Великої Морської, Одеське та Веселинівське шосе. Передбачається, що це відбудеться у червні. Плануємо провести чергову погоджувальну зустріч з представниками Служби автомобільних доріг. Вздовж зазначених вулиць проходять мережі «Миколаївводоканалу», зливова каналізація «ЕЛУ автодоріг», контактні мережі «Миколаївелектротрансу», тому маємо вирішити низку робочих питань, — поінформував Сергій Коренєв.

Буде складено календарний графік робіт, вони виконуватимуться етапами.

— Планується, що дорожнє полотно повністю знімуть, тобто здійснюватимуть фрезерування по всій площі доріг, після цього відбуватиметься укладання нового шару асфальтобетону, — зазначив Сергій Коренєв. – На ці роботи ми дуже довго чекали. І нарешті Служба автомобільних доріг має їх розпочати.

Він також нагадав, що сьогодні міська влада проводить процедуру відкриття кредитної лінії для здійснення масштабного ремонту миколаївських магістралей. Очікуються погодження на рівні Кабінету міністрів України.

— За рахунок цих коштів плануємо відремонтувати багато об’єктів. Це вулиці Погранична, Фалєєвська, Спаська, ділянки вулиць Нікольської, Великої Морської, що знаходяться на балансі міста, а також низка доріг в інших районах: Заводському, Інгульському, Корабельному, — розповів віцемер.

Нагадаємо, що Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради перерозподілив на поточний ремонт доріг в Миколаєві 7 млн грн.