Наклеп та словоблудство: нардеп Ігор Негулевський поскаржиться до СБУ та МВС щодо блокування траси Н-24 фурами

25 мая, 2021 14 :09

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Ігор Негулевський назвав вчорашній мітинг водіїв фур наклепом та словоблудством. Крім того, нардеп звернеться до керівників МВС та СБУ із проханням розібратися в цьому питанні.

Нагадаємо, що вранці 24 травня сотні фур заблокували відрізок траси Н-24 «Благовіщенське-Миколаїв» біля Гур’ївка. Мітингарі скаржилися на неправильну роботу ГВК, великі побори зі стороні співробітників «Укртрансбезбеки» та «кришування» комплексів ГВК невідомими людьми зі зброєю. До речі, цих невідомих, за версією водіїв, назначив сам Ігор Негулевський.

Нардеп прокоментував події на своїй сторінці в Facebook. За його словами, мітинг влаштували керівники зернових компаній, чиї грузовики часто їздять перевантажені та руйнують дороги Миколаївщини.

«Так, це ті самі господарі деяких зернових компаній, чиї фури регулярно перевантажують і таким чином руйнують щойно ремонтовані за людський кошт дороги. Це ті самі люди, яким відверто наплювати на закони і вони, всупереч здоровому глузду, блокують трасу державного значення! Це ті самі люди, які кажуть, що ваги, на які в УТБ є уся необхідна документація, погані, але жодним чином не підтверджують свої слова… Яка суть цих претензій – ваги, на які їх змушують заїжджати і зважуватись, погані, інспектори «Укртрансбезпеки» погані, нардеп Ігор Негулевський, тобто я, поганий. Саме тому власники зернових компаній вирішили заблокувати трасу ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ, що спричинило 16-кілометровий затор і купу проблем, з цим пов’язаних», — каже Ігор Негулевський.

Народний депутат зазначив, що діалог з водіями фур побудувати неможливо, бо, якби вони цього хотіли, то не влаштовували б мітинг, а писали заяви, звертались до правоохоронних органів і підтверджували свої звинувачення.

Також Негулевський заявив, що направить депутатське звернення до очільників СБУ та МВС, щоб вони розібралися в цій справі.

«… Вони б писали заяви, звертались до правоохоронних органів і підтверджували те, що кажуть. А так, ніяким іншим чином як наклеп і словоблудство, я це назвати не можу. Саме тому я вже готую звернення до голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова і голови Служби безпеки України Івана Баканова», — резюмував нардеп.

Крім цього, за словами Ігоря Негулевського, від початку програми «Велике будівництво» на ремонт доріг було витрачено 5  мільярдів гривень з різних бюджетів. Нардеп зазначив, що вчорашній мітинг є закидом не тільки йому особисто, або Кабміну з УТБ. Водії фур всім українцям «плюнули в обличчя» і «таку відверту наглість треба карати».

Нагадаємо, що водії фур вимагали негайного звільнення очільника регіональної УТБ Дмитра Володькова та заявляли, що деякі його співробітники притягувалися до кримінальної відповідальності за обіг наркотиків.

А голова «Укртрансбезпеки» Єгор Прокопчук заявив, що водіям просто не подобається зважуватися, от вони і влаштували мітинг. ГВК працюють справно і замінювати співробітників УТБ ніхто не буде, но вони працюють сумлінно.