Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Один із підприємців, чиї фури перекривали трасу Н-24, заявив, що нардеп Негулевський називав себе «смотрящим» за Укртрансбезпекою

25 мая, 2021 16 :09

Власник одного із автотранспортних підприємств, які вчора перекривали трасу державного значення Н-24 біля габаритно-вагового комплексу Олександр Блоха звинуватив народного депутата від Миколаївщини Ігоря Негулевського в тому, що той начебто «кришує» незаконну діяльність «Укртрансбезпеки» в області. За словами підприємця, сам Негулевський в особистій розмові називав себе «смотрящим» за «Укртрансбезпекою» в регіоні.

Про це Блоха розповів у коментарів MyCity під час акції.

«Зателефонував мені Негулевський, я його знаю дуже добре, попросив зустрітися. Він приїхав, каже: «Мене призначили «смотрящим» на Миколаївську та Херсонську області на УТБ (Укртрансбезпеку – прим.). Я йому відразу сказав, що гроші платити ми не будемо. Він мені відповів: «Гаразд, через 10 днів зустрінемось». А вже через два дні приїхали сюди одеські «тітушки» — і кавказької національності – приїхали більше 20 людей», — розповів підприємець.

За його словами, невідомі «тітушки» відмовлялись пропускати водіїв, які відмовлялися від проходження габаритно-вагового контролю, погрожували їм тощо.

Є нарікання у перевізників і на саму роботу ваг, які постійно показують різні дані.

 «Ваги, вони самі по собі, вони неправильно показують. Я попросив документи (на ваги – прим.), «тітушки» зателефонували начальнику в Одесу, чекали його тут дві години, поки він приїде. Ми його просили – дайте нам документи, а він каже, що документів немає. Потім оці «тітушки» почали на нас кидатися. Один хлопець тричі проїжджав по цим вагам, які тричі показували різні дані», — зазначив Блоха.

Зазначимо, що ми намагались зв’язатися із депутатом Негулевським, проте на момент публікації матеріалу він не відповів на дзвінок.

З іншого боку, нардеп у себе на сторінці у фейсбуці писав, що вчорашня акція була організована людьми, чиї фури постійно псують дороги області. А усі звинувачення у свій білк Негулевський назвав наклепом та словоблудством.

Нагадаємо, що вранці 24 травня сотні фур заблокували відрізок траси Н-24 «Благовіщенське-Миколаїв» біля с. Гур’ївка. Мітингарі скаржилися на неправильну роботу ГВК, великі побори зі стороні співробітників «Укртрансбезбеки» та «кришування» комплексів ГВК невідомими людьми зі зброєю.