Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Чоловіка, який облив дружину та дітей кислотою, відправили на 8 років за ґрати

25 мая, 2021 16 :51

Мешканця Миколаївщини засудили на 8 років за те, що він вилив пляшку із кислотою на дружину та малолітню доньку. Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Подія сталася наприкінці жовтня 2020 року в Новій Одесі. Перебуваючи напідпитку, 31-річний чоловік під час сімейної сварки через ревнощі узяв пляшку із сірчаною кислотою і вилив на дружину, яка тримала на руках однорічну доньку. Крім того, опіків зазнав і 15-річний син жінки, який кинувся на захист матері.

Жінку та дітей з опіками було госпіталізовано до лікарні: у дітей 6% опіків тіла, у матері – 20%.

Дії чоловіка було кваліфіковані як закінчений замах на умисне вбивство та нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень  ч. 2 ст. 15  ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 122 та ст. 128 КК України.

Розглянувши всі матеріали справи, суд призначив чоловікові покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Також заявлені прокурором цивільні позови про стягнення витрат на лікування потерпілих на загальну суму понад 90 тис гривень задоволені в повному обсязі.

Вирок суду набере законної сили після сплину строків на його апеляційне оскарження.

Розслідування справи було звершене та направлене до прокуратури 26 лютого поточного року.