З кінця травня Західною Україною починає курсувати «Прикарпатський експрес»: розклад та схема руху

25 мая, 2021 19 :23

З суботи, 29 травня, Укрзалізниця запускає сучасний тривагонний дизельний потяг № 807/808 «Прикарпатський експрес» сполученням Івано-Франківськ — Ківерці (через Львів та Луцьк).

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Цей потяг з’єднає одразу три туристичні регіони на заході України: Волинь, Галичину та Прикарпаття. Гості регіону зможуть відвідати, наприклад, Моршин, який який був майже позбавлений зручного залізничного сполучення.

Курсуватиме потяг з 29 травня щоденно, окрім середи. Він проходитиме через Калуш, Долину, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Радехів, Стоянів, Горохів та Луцьк. З Івано-Франківська потяг відправлятиметься о 15:20 із прибуттям до Луцька о 23:30 (а в3: 50 — до Ківерців).

У зворотному напрямку «Прикарпатський експрес» вирушатиме з 31 травня щоденно, крім середи та четверга. З Ківерців він відправлятиметься о 5:14 ( з Луцька – о 5:30) із прибуттям   до Івано-Франківська о 13:38.

Що стосується четверга, то потяг курсуватиме маршрутом Львів — Івано-Франківськ через міста Стрий, Моршин, Долина та Калуш. Зі Львову він відправлятиметься о 9:59 з прибуттям до Івано-Франківська о 13:38.

А з 2 червня кожної середи потяг № 807/808 курсуватиме між Ківерцями та Львовом (відправлення з Ківерців о 5:14, прибуття до Львова о 9:51).

Обслуговуватиме маршрут український дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Це зручний сучасний потяг, обладнаний розетками, системою кондиціонування повітря та комфортний для пасажирів з інвалідністю.

Нагадаємо, що з 14 травня УЗ запустила новий потяг сполученням «Миколаїв-Ковель». Час в дорозі займає майже добу.