Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві після двох років нарешті передали нове футбольне поле Центрального стадіону на баланс міста

25 мая, 2021 19 :41

Футбольне поле, побудоване понад 2 роки тому, передали на баланс комунальної установи «Центральний міський стадіон». До цього поле офіційно не було у когось на балансі через бюрократичні нюанси.

Про це розповіли у сюжеті ТРК «Март».

Чашу Центрального стадіону капітально відремонтували ще 2018-го року. Тоді ж замінили штучний газон. З міського бюджету на всі роботи було виділено 25 мільйонів гривень.

Однак, ввести в експлуатацію нове поле не вдавалось через різні бюрократичні перепони: спочатку процедуру передачі його на баланс стадіону затягувало управління капітального будівництва, потім державне архітектурно-будівельне бюро опинилось на стадії ліквідації і питання “зависло в повітрі”.

«Ми дізнались, коли буде засідання в Києві (комісії з питань вводу об’єктів в експлуатацію – ред.), в неї накопичилось багато питань, ми дізнались про строки засідання і дуже швидко, майже за тиждень все підготували. Міський голова, дякую йому, підтримав наш запит і далі вже поїхали на Київ і це питання було вирішено», – розповіла начальниця управління у справах фізичної культури і спорту Ірина Бондаренко.

Окремо в сюжеті зазначають, що нове поле офіційно ввели в експлуатацію 13 квітня.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Очакові планують реконструювати стадіон «Артанія» за 19 млн грн.