Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Реконструкцію приймального відділення ЛШМД планують завершити в кінці літа

25 мая, 2021 19 :02

Міський голова Олександр Сєнкевич разом та начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міськради Ірина Шамрай проінспектували хід реконструкції приймального відділення лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД).

Про це повідомляє пресслужба міськради.

Приводити до ладу приймальне відділення почали ще минулого року. Загальна вартість робіт складає 16 млн гривень, з яких понад 8 млн. 250 тис. грн у цьому році спрямувало місто. Ще 225 тис. грн було виділено з міського бюджету минулого року.

Реконструкція розділена на декілька етапів, наразі завершено роботи в першому крилі. Приймальне відділення вже може приймати машини швидкої допомоги і пацієнтів. Влітку розпочнеться другий етап ремонту, який планують завершити до кінця серпня.

«Медзаклад цілодобово приймає людей, закрити його повністю не можна. Ми розуміємо, що пацієнтам не дуже зручно тут зараз. Коли перший поверх повністю буде готовий, миколаївці зможуть нормально користуватися медичними послугами нашої лікарні, відчувати себе в цивілізованому місці. Насправді, такого сучасного вигляду як після цього ремонту, відділення не мало навіть коли вводилося в експлуатацію», — зазначив Олександр Сєнкевич.

Комплексне оновлення відділення ЛШМД відбувається на умовах співфінансування з міського та державного бюджетів в рамках «Emergency» — проєкту Президента України «Велике будівництво» у галузі охорони здоров’я.

Як зазначила керівник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, окрім ремонту були виділені 4,8 млн. гривень з міського бюджету на оновлення ліжкового фонду лікарень міста. В ЛШМД планують замінити 270 ліжок.

Також у рамках співфінансування міська влада планує реконструкцію приймального відділення міської лікарні №3 у Дубках, яка, як і ЛШМД, є опорним медичним закладом.

Раніше повідомлялося, що ремонт приймального відділення ЛШМД завершено на 65%.