Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Львівський сирник та шпундра: оновлене українське шкільне меню складатиметьтся зі 160 страв

26 мая, 2021 10 :31

Перша леді України Олена Зеленська разом з популярним кухарем Євгеном Клопотенком приготувала їжу, яка з нового навчального року з’явиться у шкільних їдальнях. Як стало відомо, тепер у меню буде 160 позицій.

Про це йдеться в сюжеті програми «Сніданок з 1+1».

Відтак, замість манки з грудочками та макаронів на воді діти їстимуть львівський сирник та шпундру — блюдо з буряка і тушкованого м’яса, а також морквяний салат, булгур і йогурт з бананом.

Крім цього, тепер є страви для тих, у кого алергія на молоко, а також зменшено кількість хліба, цукру і солі. Ковбасу, сосиски, консерви і смажену їжу з меню прибрали.

У прямому ефірі Зеленська приготувала два салати: перший – з твердого сиру, вареного яйця, сирої моркви, зеленої цибулі, куркуми і сметани, а другий – з синьої і білої капусти, соусу «вінегрет», сонячного масла, лимонного соку і солодкої гірчиці. А кухар Клопотенко спік смачний пиріг.

Підприємство, яке годує школи та дитсадки Миколаєва, розповіло про порції та меню. Загальна вага меню складає 415 грамів.