Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївському аеропорту продовжили сертфікат якості ще на 3 роки

26 мая, 2021 18 :10

Державна авіаційна служба України продовжила сертифікат якості Миколаївському міжнародному аеропорту.

Про це повідомив директор аеропорту Федір Барна на власній сторінінці у Facebook.

«Радий повідомити, що Миколаївському міжнародному аеропорту Державною авіаційною службою України продовжено сертифікат аеродрому до 23.05.2024 року. Це засвідчує, що аеродром «Миколаїв» відповідає сертифікаційним вимогам до аеродромів України та придатний до експлуатації повітряних суден», — написав Барна.

За його словами, на сьогодні аеропорт співпрацює з авіакомпаніями SkyUp та WINDROSE. Зокрема, 24 травня стартувала чартерна програма Миколаїв — Анталія, а з 1 червня відновлюються щоденні рейси до Києва.

Під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» Федір Барна наголосив, що Миколаївський міжнародний аеропорт має всі реальні можливості за 5 років довести пасажиропотік до 1 млн на рік. Але для цього необхідна підтримка держави.

Нагадаємо, що керівництво «Миколаївського міжнародного аеропорту» оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу. Сам проєкт оцінюється майже в 5 млн гривень.