В Миколаєві викрили підпільний цех по виготовленню цигарок: поліція розшукує причетних

26 мая, 2021 15 :10

У вівторок, 25 травня, працівники Державної фіскальної служби виявили в Миколаєві підпільний цех із виробництва цигарок. Попередня вартість вилучених сигарет складає 8,4 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За результатами проведених обшуків за місцем виготовлення, фасування та продажу контрафактної продукції та у складських приміщеннях було вилучено 101 тис. пачок цигарок торгівельної марки «ASTRU» (Молдова), 20 кг тютюну, 20 тис. етикеток, папірусні бабіни, а також цех-лінію, яка може виготовляти 2 тис пачок на добу.

Контрафактні цигарки збували до кіосків та інших точок роздрібної торгівлі в регіоні.

Попередньо загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить майже 8,4 мільйона гривень.

Уся вилучена продукція направлена для проведення експертиз.

По факту незаконного виготовлення цигарок відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

Наразі правоохоронці встановлюють господарів та робітників підпільного цеху.

Нагадаємо, що в порту Миколаєва на одному із кораблів виявили 13 тон контрабанди, замаскованої під цемент.

Згодом серед автозапчастин, купальників та взуття правоохоронці знайшли майже 8 тис. тон флаконів наркомістких лікарських засобів.