У Лісках підприємця оштрафували та дали 10 днів, щоб знести незаконну прибудову

26 мая, 2021 15 :48

На вул. Генерала Карпенка, 20, що в мкрн. Ліски, підприємець незаконно перетворив літній майданчик на крамницю. Порушнику виписали штраф та зобов’язали демонтувати прибудову.

Про це повідомив директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

Він розповів, що сім років тому Миколаївська міська рада надала в оренду ділянку для влаштування «літника». А вже у 2017 році, підприємець сумнівним шляхом зміг оформити право власності та швидко засклив майданчик. Прокуратура звернулася з позовом до суду про скасування державної реєстрації права власності.

Три роки тривала судова тяганина, поки Верховний суд не скасував реєстрацію права власності та зобов’язав знести споруди.

Оскільки термін оренди сплив ще в 2018 році та Миколаївська міська рада його не подовжила, а реєстрація права власності скасована, комісія з питань упорядкування розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м.Миколаєва ухвалила демонтаж МАФу.

У середу, 26 травня, виконавча служба оштрафувала власника та надала припис знести об’єкт протягом 10 днів.

«На жаль, законна боротьба з незаконними МАФами може затягуватися у часі. Я вважаю, що демонтаж цього об’єкту буде наочним уроком для всіх та продемонструє: право на власність не дає права на сваволю, тому що згодом його можна відмінити»,  — додав Андрій Єрмолаєв.

Нагадаємо, що 24 травня на вул. Спаській, що в центрі Миколаєва, демонтували незаконний кіоск, господарю якого було відмовлено у продовженні аренди.

Крім того, біля спортивної школи «Надія» знесли зупинний комплекс, щоб зробити заїзні кишені для громадського транспорту.

А на початку весні в місті демонтували три прогнилі білборди. Як зазначили в антикорупційному департаменті, у цих рекламних конструкцій закінчився термін дії аренди.