У миколаївця забрали авто через борги перед «Миколаївоблтеплоенерго»

26 мая, 2021 16 :51

Спеціалісти ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» вилучили у миколаївця авто через борг за послуги з теплопостачання на суму понад 20 тис. гривень.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Минулого тижня, 18 травня, співробітниками відділу по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» разом із поліцією, Державною виконавчою службою та підприємством «Сетам» вилучили в одного зі своїх клієнтів авто. Таким чином було погашено борг за теплопостачання в сумі понад 20 тисяч гривень.

Повідомляється, що авто Opel Vectra 2004 року випуску примусово евакуювали на майданчик ДП «Сетам», де його оцінять і продадуть.

 «Боржник, який спочатку намагався всіляко перешкоджати проведенню виконавчих дій, в подальшому зрозумів невідворотність покарання за борги перед ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»,  та  після опису, арешту та примусової евакуації свого автомобіля вже 20 травня сплатив повну суму боргу у розмірі  21 107,70 грн згідно виконавчого провадження, в тому числі сплатив усі додаткові витрати, а саме — штрафні нарахування, виконавчий збір та виконавчі витрати, на загальну суму — 4923,01 грн, що збільшило суму його боргу на 23 %», — коментують «Миколаївоблтеплоенерго».

На підприємстві попереджають, що в разі виникнення та несплати боргу, «Миколаївоблтеплоенерго» буде притягувати абонентів до відповідальності.

Нагадаємо, що «Миколаївоблтеплоенерго» заборгувало НАК «Нафтогаз України» 349 мільйонів гривень за газопостачання. Наразі рахунки підприємства арештовані, а його робота — заблокована.