У матчі 28-го туру Першої ліги «Миколаїв» забив ювілейний 600-й гол!

27 мая, 2021 10 :10

У середу, 26-го травня МФК Миколаїв подовжив свою домашню серію перемог.

В межах 28-го туру Першої ліги корабели з рахунком 4:0 обіграли футбольний клуб Нива.

У дебюті зустрічі команди демонстрували здебільшого рівну гру. Перевагу підопічні Іллі Близнюка здобули лише після 30-ї хвилини матчу.

Саме на 30-й хвилині арбітр призначив кутовий на користь господарів. Стандарт у виконанні Куксенко підхопив Кравченко, а той зробив скидку на Одарюка. У підсумку атаки, Володимир відкрив рахунок у матчі і забив свій 7-й м‘яч у чемпіонаті. 1:0!

Наприкінці першого тайму помилка Андрія Скакуна (2 номер Ниви) у штрафній площі дозволила миколаївцям збільшити гольову перевагу до двох м’ячів. 2:0! Реалізував удар незмінний пенальтіст команди — капітан Богдан Кушніренко.

Після перерви Богдан Куксенко навісив з кутового під голову Богдана Пороха, який став автором ювілейного 600-го м’яча в історії миколаївського клубу. 3:0!

На 64-їй хвилині Яворський з передачі Войцеховського зробив рахунок 4:0 й зняв усі питання щодо переможців зустрічі.