На Миколаївщині троє неповнолітніх заради розваги осквернили могили на кладовищі

27 мая, 2021 10 :58

На Вознесенщині правоохоронці затримали трьох підлітків, які пошкодили надгробки на місцевому кладовищі. Діти пояснили, що таким чином вирішили розважитись.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Минулого тижня, 20 травня, мешканці Олександрівської територіальної громади Вознесенського району поскаржилися правоохоронцям на те, що на місцевому кладовищі хтось пошкодив близько 10 надгробних плит та елементів оздоблення місць поховань.

Під час опитування одна з місцевих мешканок розповіла поліцейському офіцеру громади, що бачила на цвинтарі компанію підлітків. За сприянням працівника служби у справах дітей правопорушників швидко знайшли.

Ними виявилися троє неповнолітніх мешканців селища 14-ти та 16-ти років, двоє із яких навчаються у місцевій загальноосвітній школі, а один у ліцеї Вознесенська. Підлітки пояснили, що у такий спосіб розважались.

За фактом наруги над могилами слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 297 Кримінального кодексу України. Наразі 16-річному юнаку оголошено про підозру у вчиненні зазначеного злочину. Стосовно двох інших, дівчат, питання притягнення до відповідальності вирішується.

Нагадаємо, що в пгт Первомайське невідомі пошкодили 12 могил. Правоохоронці розшукують вандалів.