Комплекс «Острів звірів» у Миколаївському зоопарку планують відкрити до 120-ї річниці Дня міста

27 мая, 2021 19 :55

З осені минулого року в Миколаївському зоопарку триває будівництво літніх вольєрів комплексу «Острів звірів». Наразі зводять стіни та облаштовують майбутні вольєри. Завершити будівництво планують до Дня міста, тобто до вересня 2021 року.

Про це повідомляється на сайті міськради.

Під час робочої наради за участі керівника зоосаду Володимира Топчого, проєктантів УКБ міської ради підрядників та радника міського голови Сергія Карцева, директор розповів, що ходом робіт задоволений:

«Острів звірів» за складністю будівництва не має аналогів. Підрядники підходять до справи уважно та відповідально. Якістю робіт у цілому я задоволений».

Наразі на території залито фундамент, почалося зведення стін, встановлюються металеві конструкції вольєрів. Облаштовуються виходи з павільйону, де наразі утримуються тварини, ведуться фасадні роботи приміщення.

У новій локації розмістять ягуарів та леопардів. Кішки перебуватимуть в комфортних умовах, максимально наближених до природніх. Зможуть ніжитися на сонечку та насолоджуватися свіжим повітрям, що неодмінно радуватиме відвідувачів зоопарку.

Зазначається, що ця ділянка в зоопарку простоювала з 1978 року, відколи заклад переїхав на нове місце. Питання зрушило лише у 2017-му, коли з ініціативи директора Володимира Топчого коштом зоопарку було виготовлено проєктну документацію будівництва об’єкту.

На сьогодні з міського бюджету на спорудження другої черги «Острову звірів» вже спрямовано біля 16 млн гривень.

Нагадаємо, що 10 листопада в Миколаївському зоопарку на будівельному майданчику «Острова звірів» заклали символічну капсулу, чим ознаменували початок будівництва.