Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві пройдуть курси з домедичної допомоги: зареєструватися можуть всі охочі

27 мая, 2021 19 :21

З 29 травня по 13 червня в Миколаєві відбудуться п’ять курсів з навчання навичкам домедичної допомоги. Кожен охочий зможе навчитися рятувати та стабілізувати життя до приїзду швидкої допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

Сертифіковані інструктори розкажуть усім охочим про те, як правильно надавати домедичну допомогу та яких помилок слід уникати.

Програма курсів відповідає вимогам міжнародної програми BLS (basic life support) та розрахована на немедичних працівників: офісні працівники, працівники сфери послуг, викладачі та інші бажаючи.

Тривалість курсу: 8 годин з 9:00 до 18:00 (з перервою на обід). Кількість місць 50 — по 10 на кожен з курсів.

Зареєструватися на курси можна за посиланням.

«Кожній людині важливо знати, як надати першу, домедичну допомогу. Тож якщо ви маєте бажання опанувати необхідні для цього знання та навички, скоріше заповнюйте заявку на один з п’яти курсів, а щоб бути в курсі всіх наших подій з надання першої домедичної допомоги, приєднуйтесь до сторінок курсів SAMPLE в Facebook та Instagram», — коментує координаторка проєкту Тетяна Вязнікова.

Після проходження курсу кожен учасник отримає сертифікат, корисні матеріали з домедичної допомоги та доступ до ком’юніті волонтерів. Усі розхідні матеріали видаються. Кожен учасник буде забезпечений маскою-клапаном для СЛР, нітриловими рукавичками та кава-паузами.

Детальніше про курси можна дізнатися на сайті.

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві відбувся комплекс навчань з Першої допомоги, організований «Мальтійською службою допомоги». Суть проекту полягає в збільшенні можливостей самодопомоги громад та їхньої опірності у надзвичайних ситуаціях.