Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В одній зі шкіл Миколаєва знайшли масло фірми, яка раніше фігурувала в «маргариновому» скандалі

27 мая, 2021 16 :01

У школі №40, що знаходиться в Корабельному районі Миколаєва, виявили масло від виробника, з яким міське підприємство з організації харчування у навчальних  закладах (раніше – КОП – прим.) начебто не підписувало договір на поставку.

Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

Так, зранку середи, 26 травня, Виконавчий директор «Спілки споживачів України» Максим Несміянов разом із представниками Держпродспоживслужби Миколаївської області зустрілися з директором «КОПу» Віктором Васильєвим, який під час розмови запевнив, що підприємство більше на купує вершкове масло на вагу – зараз його закуповують уже розфасованим, кожну пачку окремо. Також він зазначив, що «КОП» купує масло у «Первомайського молочноконсервного комбінату».

Проте уже під час перевірки школи №40, яку також обслуговує «КОП», експерти знайшли масло  ТМ «Pastoral»  від виробника «Миколаївмолпром». Саме цю фірму раніше звинувачували у поставці школам міста неякісного масла.

 

«За словами КОПу, такого масла тут немає, лише первомайське, але ми бачимо, що тут не тільки первомайське є», — сказав на камеру Несміянов.

Зазначимо, що, коментуючи пост Несміянова про стан харчоблоків у школах, директор «КОПу» Віктор Васильєв написав, що постачальник нібито сам може обирати, масло якої компанії завозити. Хоча зранку Васильєв говорив інше.

Нагадаємо, раніше ми описували хід перевірки міської гімназії №4.